T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

SAYIN BAKANIMIZIN TEŞRİFLERİYLE TARIM SEKTÖR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yayın Tarihi : 5.5.2022

​Sayın Bakanımız Prof. Dr. Vahit KİRİŞÇİ'nin teşrifleriyle "Kahramanmaraş Sektör Temsilcileri Toplantısı" Doğu Akdeniz Geçit Kuşağı Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü seminer salonunda gerçekleştirildi.

Sayın Bakanımız öncülüğünde gerçekleştirilen toplantıya; Bakan Yardımcımız Dr. Nihat PAKDİL, AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir ÜNAL, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin GÜVENÇ, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet ÖZDEMİR, Mehmet Cihat SEZAL ve Habibe ÖÇAL, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin GÜNGÖR, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat GÖRGEL, MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul DOĞAN, Bakan Danışmanımız Dr. Hasan GEZGİNÇ, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Niyazi CAN, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şahin BALCIOĞLU, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet HANEFİ ÖKSÜZ, Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran BALSUYU, İlçe Belediye Başkanları, protokol üyeleri, kurum müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, Tarım ve Hayvancılık sektörlerinde faaliyet gösteren birliklerin temsilcileri, çiftçilerimiz, yetiştiricilerimiz katılım sağladılar.

Vali Ömer Faruk COŞKUN moderatörlüğünde devam eden toplantıda Bakanımız Sayın Prof. Dr. Vahit KİRİŞÇİ ve AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir ÜNAL'ın konuşmalarının ardından katılımcıların soru, talep ve görüşleri sırayla alındı ve Bakanlığımıza iletilmek üzere notlar alındı.